Škoda Tour 2018, 7.- 14.7.201418, Semmering, Rakousko

ST 2018logoVážení přátelé značky Škoda

Další setkání Skodatour 2018 se bude konat od 07.07 do 14.07.2018 v Rakouském městečku Semmering.

Semmering je již od 19. století oblíbenou letní turistickou destinací „vyšší společnosti“ Vídně. Nejen šlechta, ale i umělci a lidé z vyšších společenských vrstev společně trávili čas oddychu ve vilách tohoto lázeňského městečka.

Tato oblast se stala atraktivnější zvláště v souvislosti se stavbou železnice vedoucí v těsné blízkosti města. Díky ní je možné se z Vídně do Semmeringu dostat v několika málo hodinách. Jeden ze společných výletů nás zavede do muzea Südbahnmuseum a na prohlídku této známé železniční tratě.

Společně budeme ubytováni v hotelu Sporthotel Semmering odkud budeme začínat všechny naše cesty a výlety. Vyrazím e na Rallye do oblasti Höllental, na prohlídku do města Graz spojenou s prohlídkou zámku Eggenberg, výlet zubačkovou železnicí Zahnradbahn na nejvyšší vrchol spolkové země Niederösterrreich Schneeberg anebo do již zmíněného muzea Südbahnmuseum a na historickou železnici Semmeringbahnstrecke.

Budeme rádi pokud se rozhodnete přijet a doufáme, že Vás budeme moci brzy přivítat v této krásné oblasti.

Zašlete prosím vyplněnou přihlášku nejpozději do 01.03.2018 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

excel Formulář přihlášky v Excelu

pdf Formulář přihlášky v PDF

 

Škoda Tour 2018, 7.- 14.7.201418, Semmering, Østrig

ST 2018logoKære Skoda venner

Siden det 19. århundrede er Semmering et populært feriemål for det "fine samfund" i Wien om sommeren. Ikke kun adelen, men også den "høje samfund" og kunstnere samlet i villaerne i det fashionable kursted.

Byen blomstrede med opførelsen af ​​jernbanen, som blev åbnet i 1854. Wien er knap 80 km væk, kunne nås på få timer. En tur i år vil også tage os til det sydlige jernbanemuseum og den berømte jernbanelinje.

Vores indkvartering er Sporthotel Semmering, hvorfra vi starter alle aktiviteterne, det være sig rally gennem Höllental, udflugten til Graz med et besøg på slottet Eggenberg, turen på tandbanen til det højeste bjerg i Niederösterreich, Schneeberg, eller som det allerede er nævnt jernbanmuseum og den historiske Semmering Railway.

Vi ser frem til din komme og håber, at vi kan byde mange af jer her snart.

Send venligst registreringen inden 01.03.2018 til Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

PS: Der er også mulighed for at tage med tog med din bil fra Tyskland til Østrig

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

excel Registreringsformular Excel

pdf Registreringsformular PDF