Škoda Tour 2018, 7.- 14.7.201418, Semmering, Rakousko

ST 2018logoVážení přátelé značky Škoda

Další setkání Skodatour 2018 se bude konat od 07.07 do 14.07.2018 v Rakouském městečku Semmering.

Semmering je již od 19. století oblíbenou letní turistickou destinací „vyšší společnosti“ Vídně. Nejen šlechta, ale i umělci a lidé z vyšších společenských vrstev společně trávili čas oddychu ve vilách tohoto lázeňského městečka.

Tato oblast se stala atraktivnější zvláště v souvislosti se stavbou železnice vedoucí v těsné blízkosti města. Díky ní je možné se z Vídně do Semmeringu dostat v několika málo hodinách. Jeden ze společných výletů nás zavede do muzea Südbahnmuseum a na prohlídku této známé železniční tratě.

Společně budeme ubytováni v hotelu Sporthotel Semmering odkud budeme začínat všechny naše cesty a výlety. Vyrazím e na Rallye do oblasti Höllental, na prohlídku do města Graz spojenou s prohlídkou zámku Eggenberg, výlet zubačkovou železnicí Zahnradbahn na nejvyšší vrchol spolkové země Niederösterrreich Schneeberg anebo do již zmíněného muzea Südbahnmuseum a na historickou železnici Semmeringbahnstrecke.

Budeme rádi pokud se rozhodnete přijet a doufáme, že Vás budeme moci brzy přivítat v této krásné oblasti.

Zašlete prosím vyplněnou přihlášku nejpozději do 01.03.2018 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

excel Formulář přihlášky v Excelu

pdf Formulář přihlášky v PDF